Fresh items - Order day ahead for pickup or delivery Thur/Fri/Sun, to ensure availability.

* Call us if you want to place an order for same day pickup.

Frozen items - Available daily Tues-Fri and Sunday.

19 products

Brown Rice Pilaf
Regular Price
from $7.50
Sale Price
from $7.50
Regular Price
Unit Price
per 
Chocolate Chip Cookies (GF) - Two Cookies
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Apple Crumble
Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Sweet Potatoes
Regular Price
from $6.75
Sale Price
from $6.75
Regular Price
Unit Price
per 
Roasted Red Potatoes
Regular Price
from $6.75
Sale Price
from $6.75
Regular Price
Unit Price
per 
Roasted Broccoli, Cauliflower, and Carrots
Regular Price
from $5.00
Sale Price
from $5.00
Regular Price
Unit Price
per 
Babka - Cinnamon Brown Sugar -(Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 

Roasted Vegetables
Regular Price
from $7.50
Sale Price
from $7.50
Regular Price
Unit Price
per 
Strawberry Rhubarb Pie - 6 inch (vegan)
Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Pumpkin Bread Loaf
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Carrot Cake with Coconut Frosting - Square
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Oatmeal-Raisin Cookies (GF) - Two Cookies
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 

Blueberry Crumble
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 

Sold Out
Babka - Chocolate (Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out
Babka - Cacao Nib Cinnamon Sugar - (Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 
Lentil Stuffed Delicata Squash
Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 

Apple Pie - Frozen
Regular Price
$32.00
Sale Price
$32.00
Regular Price
Unit Price
per 

Sold Out
Kasha Pilaf
Regular Price
from $7.75
Sale Price
from $7.75
Regular Price
Unit Price
per 
Gefilte Fish - Pack of 5
Regular Price
$24.00
Sale Price
$24.00
Regular Price
Unit Price
per