Bakery

20 products

Chocolate Cakes or Cupcake (vegan)
Regular Price
from $5.00
Sale Price
from $5.00
Regular Price
Unit Price
per 
Multigrain Bread Loaf (Sliced and Frozen)
Regular Price
$11.25
Sale Price
$11.25
Regular Price
Unit Price
per 
Wry 'Rye' - GF Rye-style Bread (Sliced and Frozen)
Regular Price
from $11.25
Sale Price
from $11.25
Regular Price
Unit Price
per 
GF Challah Loaf - 1lb (Frozen but available Fresh on Friday's)
Regular Price
$10.00
Sale Price
$10.00
Regular Price
Unit Price
per 
GF Challah Rolls (bag of 3, frozen)
Regular Price
$7.50
Sale Price
$7.50
Regular Price
Unit Price
per 
GF Challah - Raisin loaf - 1.07 lb (Frozen)
Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 
GF Challah Loaf - Egg-Free
Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 
GF Challah Loaf - Egg-Free Chocolate-chip
Regular Price
$13.00
Sale Price
$13.00
Regular Price
Unit Price
per 
Strawberry Rhubarb Pie - 6 inch (vegan)
Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 
Apple Crumble
Regular Price
$5.50
Sale Price
$5.50
Regular Price
Unit Price
per 
Blueberry Crumble
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Chocolate Chip Cookies (GF) - Two Cookies
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
Oatmeal-Raisin Cookies (GF) - Two Cookies
Regular Price
$5.99
Sale Price
$5.99
Regular Price
Unit Price
per 
Pumpkin Bread Loaf
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Pumpkin Bread Loaf (Vegan, frozen)
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Carrot Cake with Coconut Frosting - Square
Regular Price
$6.00
Sale Price
$6.00
Regular Price
Unit Price
per 
Babka - Chocolate (Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$12.00
Sale Price
$12.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out
Babka - Cinnamon Brown Sugar -(Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$11.00
Sale Price
$11.00
Regular Price
Unit Price
per 
Sold Out
Babka - Cacao Nib Cinnamon Sugar - (Frozen, 1.1lb)
Regular Price
$11.50
Sale Price
$11.50
Regular Price
Unit Price
per 
Sufganiyot - Jam Donuts (Filled or unfilled.)
Regular Price
from $3.75
Sale Price
from $3.75
Regular Price
Unit Price
per